• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Gizlilik ve Güvenlik

   GİZLİLİK POLİTİKASI

   KapidaKozmetik, kullanıcıların www.kapidakozmetik.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

   KapidaKozmetik, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. KapidaKozmetik, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

   KapidaKozmetik, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. KapidaKozmetik ‘in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.kapidakozmetik.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, KapidaKozmetik‘in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

   KapidaKozmetik, kullanıcılara ve kullanıcıların www.kapidakozmetik.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
    
   GÜVENLİK
    
   KapidaKozmetik kullanıcılarının tamamen güvenlş olarak alışveriş yapabilmesi için 256 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. Bu özellik ile yapacağınız tüm kredi kartı işlemleri, ödemeyi alacak banka haricinde hiçbir şekilde kurum, kuruluş, özel firma ve ya kişilerce ulaşılamaz, görülemez veya tespit edilemez. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir yerde tutulmadan Garanti Sanal Pos sistemine gönderilme ve onay alınmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından da kredi kartı bilgilerinize hiçbir şekilde erişilmesi mümkün değildir. 256 Bir SSL güvenlik sistemi kredi kartı ile ödemenizin sadece sizin ve banka arasında kalmasını sağlamaktadır.

   HAKKIMIZDA

   BİLGİLENDİRMELER

   SİPARİŞ İŞLEMLERİ

   ÜYELİK İŞLEMLERİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
   Hakkımızda Gizlilik Politikası Sipariş Takibi Yeni Üyelik Destek ve Telefonla Sipariş:
   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Sözleşmesi Değişim ve İade Üye Girişi 0(212) 803 28 28
   Banka Hesaplarımız Mesafeli Satış Sözleşmesi Ödeme ve Teslimat Üyelik Bilgileriniz Hafta içi hergün: 09:00 - 18:00
          © 2016 KapidaKozmetik.com - Tüm Hakları Saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.